Грамотна перелінковка сайту: як досягнути?

Перелінковка – це згадка однієї сторінки сайту на інший (шляхом розміщення посилання). Необхідна така процедура, щоб надати найбільш значущим сторінок більшу вагу, і на перший погляд здається досить простою процедурою. Але під час роботи з сайтом у сеошників виникає маса питань, серед яких головний: «Яку перелынковку можна назвати грамотною?». Відповісти на нього можна двома способами.

Перелінковка сайту

Перелінковка сайту

«Правильна» перелінковка очима користувача.
Відвідувачі сайтів відразу помітять грамотно облінкований сторінки – адже навігація на сайті стане набагато ефективнішою. Іншими словами, після перелинковки ми можемо з комфортом користуватися ресурсом, економлячи масу часу на пошук необхідних даних.

Грамотна перелінковка – очима пошукового робота.
В цьому випадку хороша навігація – не менш важлива, але для нас ключову роль буде грати інший факт. Внутрішні посилання безпосередньо впливають на анкор-лист, який створюється ботами, і на загальну вагу ресурсу.

Якою має бути перелінковка сайту, щоб вважатися грамотною?

Вона повинна:

1. Покращувати навігацію

Якщо перелінковка проведена успішно, навігація по сайту стає максимально ефективною. Наприклад, з головної сторінки користувач всього в 2-3 кліка зможе перейти на будь-яку іншу. Іншими словами, грамотна навігація дозволяє позбутися від недоступних сторінок.

Щоб зробити створення сайтів тернопіль зручним для відвідувачів, спробуйте створити меню з безліччю підрозділів, де і будуть розташовуватися посилання на інформаційні сторінки.

2. Наділяти головні сторінки сайту максимальним статичним вагою
Використовуючи перелинковку, ви зможете наділяти статичним вагою вибрані розділи або сторінки. Які саме – залежить від типу запитів.

– Високочастотні запити (ВЗ) розташовуйте на головній сторінці.
– Середньочастотні включайте в тексти на другорядних сторінках.
– Нарешті, для внутрішньої перелинковки під НЧ задіюйте найменш важливі сторінки.

3. Впливати на контрольний вагу

Текст анкора на сторінці-донора повинен відповідати тематиці сторінки, на яку ми посилаємося. Оптимальний варіант – вставляти по одному ключовому запиту в кожну посилання, змінюючи відмінки. Слідкуйте за тим, щоб і зовнішні, і внутрішні посилання «оснащувалися» унікальними анкорами.

Виходить, що грамотна перелінковка сайту – це поєднання 3 складових: комфортна навігація по сайту, правильний розподіл ваги і продумане розміщення посилань.

Comments are closed.