penelopa-web-siteРозробка та створення корпоративного сайту в Україні – це студія Пенелопа.

Чому вам потрібен корпоративний сайт ?

    Ви бажаєте активно залучати клієнтів з мережі інтернет!
    Ви бажаєте зручно організувати роботу представництв вашої компанії, що знаходяться в різних містах та країнах !
    Ви бажаєте скоординувати і спростити роботу з клієнтами, партнерами, дилерами!
    Ви бажаєте в зручній і приємній формі представити ваші товари та послуги!
    Ви бажаєте зміцнити імідж вашої компанії і підвищити довіру до неї!

Дані та багато інших завдань вам дозволить вирішити сучасний Web-сайт для бізнесу в Україні.

Замовляючи створення корпоративного сайту, Ви замовляєте ефективний маркетинговий інструмент, який буде служити вам вірою і правдою, в будь-яку погоду і в будь-який час дня і ночі, безвідмовно виконуючи покладені на нього функції. Web-сайт для бізнесу в Україні – це далеко не той набір веб – сторінок, які просто«показують» , це технологічне рішення в плані дизайну і програмної частини, яке створене для того, щоб «ефективно презентувати», «спонукати», «мотивувати», «викликати позитивні емоції», «утримувати», ну і, зрозуміло, «продавати».

Як створюється “Web-сайт для бізнесу”?

Першим пунктом у створенні Web-сайту існує чітка постановка мети і завдань. Без мети розробка сайту і його подальший розвиток просто втрачають сенс. Мета повинна бути об’єктивною і практичною, вписуватися в загальний маркетинговий план розвитку компанії.

Прикладом цілі створення корпоративного сайту може бути таке формулювання:

«Необхідний сайт, який буде направлений на залучення нових клієнтів, як з числа роздрібних, так і оптових покупців. У зв’язку з цим він повинен ефективно презентувати вироблені нами товари, пропонувати вичерпну інформацію про них, давати відповіді на актуальні питання та надавати можливість швидкого зв’язку з менеджером».

Потім ми вивчаємо сферу вашої професійної діяльності та спектр виробленої вами продукції. Це нам дозволяє зрозуміти те, чим ви займаєтеся, дізнатися ваші конкурентні переваги і тих, на кого орієнтований сайт, і на підставі цього підготувати комерційну пропозицію.

Складається комерційна пропозиція

На основі отриманої інформації , ми готуємо вам комерційну пропозицію , в якому описуємо загальну концепцію сайту, що розставляються акценти, пропонуємо структуру і наше бачення, як найбільш раціонально організувати представлення ваших товарів або послуг. У комерційній пропозиції ми розповімо про переваги співпраці з нами і представимо приклади робіт схожої тематики.
Підписується договір і готується технічне завдання
Розробляється дизайн головної і внутрішніх сторінок
Здійснюється верстка сторінок і інтеграція системи керування вмістом сайту (CMS)

На наші web-сайти ми встановлюємо зручну і функціональну систему керування вмістом CMS .

При адмініструванні сайту на CMS навряд чи у кого-небудь можуть виникнути складності, панель адміністрування, незважаючи на широкі можливості редагування вмісту, інтуїтивна і проста у використанні.
Готовий web-сайт наповнюється вмістом і проводиться його тестування на предмет можливих помилок

Пошукова оптимізація і просування сайту в Google

Ваш сайт може і повинен приносити прибуток! Навіщо створювати Web-сайт для бізнесу, якщо в результаті його ніхто не побачить? Пошукове просування сайту – це один з найдешевших способів залучення клієнтів. Ми будемо раді вам у цьому допомогти!