Відвідуваність сайту – як встановити лічильник

Кожен власник ресурсу, в певний момент стикається з необхідністю перевірки відвідуваності сайту. І це не дивно, тому як від кількості щоденних «гостей» безпосередньо залежить кількість можливостей і пропозицій для заробітку.

У даній статті ми розглянемо аспекти, які стосуються підрахунку відвідувачів, способи, що дозволяють оцінити рівень відвідуваності сайту, а також показники, на які слід звертати пильну увагу.

Як перевірити відвідуваність сайту

відвідуваність сайту

відвідуваність сайту

Після створення сайту власними силами або покупки у спеціалізованого агентства, головним пунктом, на який необхідно працювати, стає саме рівень відвідуваності. Для цього робиться безліч різних кроків – розкрутка в пошукових системах, просування за допомогою розміщення контекстної реклами і багато інших І відстеження статистики відвідуваності сайту в даному випадку – обов’язкова дія, що дозволяє визначити, який із способів розвитку ресурсу є найбільш дієвим, а який навіть не варто того, щоб в нього вкладати кошти.

Аналіз статистики відвідуваності – це, свого роду, зворотний зв’язок, яка дає можливість оцінити правильність дій вебмастера.

Найчастіше, дії, які були зроблені власником ресурсу по оптимізації і розкручування можуть дати результат тільки через кілька місяців, однак не слід опускати руки і нехтувати ними, тому як висока відвідуваність – саме те, на що спрямована будь-яка робота по сайту.

Отже, існує кілька способів контролю відвідуваності, і найточніший з них – використання серверної статистики. Найчастіше, віртуальні хостинги надають своїм клієнтам таку інформацію, а якщо проект розміщений на реальному сервері, то власник може самостійно встановити і запустити спеціалізовані скрипти, які дозволяють здійснювати комплексний аналіз заходів відвідувачів і контролювати відвідуваність сайту. Для цього створення сайтів тернопіль включає фунцію готового лічильника, який працює 24 год на добу та збирає статистику по всьому сайту.

Огляд систем аналізу відвідуваності і лічильників

Найпоширенішим способом перевірки і аналізу відвідуваності ресурсу є рейтинги і лічильники. Працюють вони за досить простому і зрозумілому, навіть для новачка, принципом.

Завдання вебмастера лише в грамотній установці, яка здійснюється шляхом впровадження лічильників в усі сторінки ресурсу.

Що собою являє лічильник, в якому відображена статистика по сайту? Він може бути виконаний, як в формі html-фрагмента, що завантажує з іншого сайту дані інформера, так і у вигляді коду лічильника, що містить особливий скрипт, також довантажувати дані з сервера власника системи.

Інакше кажучи, браузер користувача передає інформацію про завантаження сторінки зовнішнього сервера, запитуючи завантаження скрипта або картинки інформера. В результаті сервер лише підраховує ці передачі, а відбивається вся статистика на сайті.

Такі лічильники досить прості у використанні, тому їх вибирає більшість вебмайстрів.

Найпопулярніші лічильники і рейтингові каталоги

 Rambler ТОП 100. У нього можуть потрапити лише ресурси, які розмістили на своєму сайті спеціальний лічильник. Сам по собі пошуковик Rambler вже зжив себе, проте каталог як і раніше популярний.

 Liveinternet. В даний час, є найпопулярнішим в рунеті способом перевірити рівень популярності сайту. Працювати зі статистикою відвідуваності досить легко.

 Hotlog. Для участі в даному рейтингу, також, необхідно встановлювати спеціальний лічильник.

 Mail.ru. Досить-таки відомий і популярний рейтинг, що відрізняється зручним графіком, що дозволяє відстежувати зміни рівня відвідуваності сайту.

Comments are closed.