Веб-сайт візитка РівнеСайт Візитка – це невеликий Веб-сайт, який служить свого роду представництвом Вашого бізнесу в Інтернеті .

Зазвичай він складається з стандартного набору розділів , таких як «Про компанію», «Продукція» або «Послуги», «Ціни» і «Контакти». Також на сайті – візитці може бути присутнім новинна колонка вашої компанії.

Чому обирають сайт – візитку ?

Основне завдання сайту-візитки – презентація компанії, її продукції/послуг, надання контактної інформації. Зрозуміло, вона не розкриє всі аспекти вашої діяльності, як повноцінний корпоративний сайт, але на початковому етапі розвитку вашого бізнесу, зможе швидко і доступно за ціною відкрити новий канал залучення клієнтів – інтернет.

Сайт-візитка – це швидке рішення. Як правило, сайти- візитки стандартні за структурі й подачі інформації , що помітно прискорює процес створення сайту, оскільки не потрібно великого числа узгоджень між розробником і замовником, а також такого обсягу концептуальної та технічної роботи, як у випадку з корпоративним сайтом або сайтом інтернет – магазину.

Сайт-візитка – це доступне рішення. З одного боку сайт – візитка не вимагає серйозних вкладень на етапі розробки, з іншого – він економічний у плані змісту (найчастіше не потрібний дорогий хостинг ) і технічної підтримки.

Сайт-візитка зручний для інформування потенційних і наявних клієнтів, партнерів про новини компанії, що проходять або майбутні акції та заходи за участю фірми. Також сайт-візитка відмінно підходить для пошуку співробітників. Розміщуйте на сайті вакансії, опублікуйте на сайті вимоги до претендентів, способи контакту з вами і потенційні співробітники будуть самі вас знаходити.

Одне з неодмінних переваг розробки сайту-візитки полягає також у тому, що власний сайт дає вам можливість зайняти певну нішу в інтернет просторі.

Пізніше, через якийсь час ваш бізнес стане набагато більшим, і ви задумаєтеся про створення на сайті каталогу товарів, запуск інтернет – магазину або відкритті справжнього багатофункціонального порталу, і вам буде набагато простіше реалізувати ці ідеї. Адже у вас вже буде власний домен, який носить ім’я вашої компанії, має свою аудиторію, заслужив довіру пошукових систем (Google, Yandex) в плані пошукового просування сайту і здатний ефективно виконувати покладені на нього функції.