Усім клієнтам друк візиток безкоштовно!

Просування та розкрутка сайтів в Google - $50

Ми – лідери українського ринку розробки корпоративних сайтів та веб-проектів для бізнесу.

Створення і розробка сайтів

Створення сайтів та їх Інтернет розвиток – основна спеціалізація нашої веб-студії Пенелопа. За 3 роки роботи нами реалізовані більше 225 проектів в Україні веб – дизайну, графічного дизайну і брендингу. На рахунку створених студією веб-сайтів більше 5 дипломів і нагород міжнародних конкурсів.

Розробка веб- сайтів під ваші завдання

Ми знаємо , як допомогти вам заявити про вашу фірму, компанію, найбільш вигідно представити ваші конкурентні переваги, як знайти клієнтів і партнерів, у зручній та зрозумілій формі презентувавши ваші товари та послуги, як організувати і успішно вести продажі через інтернет. Створення веб-сайтів в Україні з індивідуальним дизайном, орієнтованих на вирішення бізнес завдань клієнтів, наш головний пріоритет в роботі.

Сайти-візитки, корпоративні сайти, інтернет-магазини

Залежно від потреб замовників ми раді запропонувати веб-сайтів різних за типом і функціональними можливостями. Однак яке б рішення не було б для вас оптимальним – сайт-візитка, корпоративний або промо – сайт, інтернет-магазин або інформаційний портал – ви можете бути впевнені в тому, що робота буде виконана на найвищому рівні, і створений сайт буде відважно виконувати приписані йому функції.

Студія Пенелопа сертифікований партнер програмного забезпечення створення веб-сайтів

Поряд із зручністю сайту для відвідувачів, ми приділяємо особливу увагу легкості управління  замовником. Для цієї мети на всі розробляються нами сайти ми впроваджуємо найпопулярнішу в Інтернеті систему управління сайтами.
Розробка сайтів для малого та великого бізнесу

За 3 роки роботи, нашими клієнтами стали як зовсім невеликі підприємці, так і лідери галузей, підприємства та фабрики. Але всіх їх об’єднує впевненість у тому, що професійний web-сайт – це ефективний маркетинговий інструмент, який здатний вивести бізнес на якісно новий рівень.