Веб-сайт Підприємець

Веб-студія Пенелопа пропонує створення web-сайту “Підприємець” для підприємців України.

Створення web-сайтів для кожного конкретного підприємця чи фірми відбувається в індивідуальному порядку, так як потреби і цілі у всіх різні. Але можна виділити деякі загальні моменти, які обов’язково присутні в процесі створення корпоративного веб-сайту студією Пенелопа :

1. В першу чергу наші фахівці збирають всю потрібну інформацію про вашу фірму. Це означає, що ми вивчаємо не тільки ваші переваги і досягнення, цілі, плани на майбутнє, а й відстежуємо конкурентний ринок. Це дає нам можливість максимально точно визначити концепцію майбутнього сайту .

2.  Створення web-сайтів в Україні супроводжується детальним вивченням потенційних клієнтів, для яких і призначений сайт.

3. Малюється і створюється дизайн сайту. При цьому враховується фірмовий стиль вашої фірми, корпоративна символіка, колористика, тощо. Не забуваємо, звичайно, і про ваші індивідуальні переваги та побажання.

4. Проект узгоджується з Вами , опрацьовуються і коригуються потрібні моменти. Сайт під ключ надається для оцінки клієнтові вже в повністю готовому варіанті.

5. Коли розробка веб-сайтів завершена, ми можемо також продовжувати їх супровід: наповнювати актуальними новинами, статтями, оновлювати час від часу дизайн сайту, доповнювати ресурс різноманітним корисним функціоналом, просувати його в пошукових системах та інше. Це називається підтримка сайту.

Веб-сайт візитка – 1000 грн.

Також при бажанні ви можете легко керувати сайтом самі через зручну адмін-панель, доступ до якої Ви отримуєте після здачі його в експлуатацію.

Сайт Корпоративний – 1800 грн.

Ми з радістю надаємо вам всі послуги, пов’язані із створенням успішного корпоративного інтернет-ресурсу: дизайн сайту, підтримка та інші. Адже розуміємо , що кожна фірма гідна мати в мережі найкраще офіційне представництво – свій корпоративний веб-сайт!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *